Konsultant Biznesowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Growton Group
11. 10. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw w lepszej sprzedaży poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów pracy z klientem , implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pracując z nami, dołączysz do zespołu ekspertów, którzy każdego dnia pomagają firmom osiągać ich pełny potencjał sprzedażowy. Oferujemy unikalną możliwość pracy w innowacyjnym środowisku, gdzie każdy projekt to nowe wyzwanie i okazja do rozwoju.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta Biznesowego, który będzie pełnił kluczową rolę w obsłudze naszych klientów. Naszym celem jest wspieranie firm w rozwoju ich działalności, optymalizacji procesów oraz zwiększaniu efektywności poprzez profesjonalne doradztwo i spersonalizowane rozwiązania biznesowe. Jeśli jesteś osobą, która z łatwością buduje relacje, rozumie potrzeby biznesowe oraz potrafi dostosować odpowiednie narzędzia do wymagań klientów – dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z pozyskanymi klientami w ramach realizowanych projektów;
  • Prowadzenie audytów procesów sprzedażowych u klientów,
  • Identyfikowanie potrzeb klientów oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań w zakresie strategii biznesowej, optymalizacji procesów, oraz rozwoju przedsiębiorstw;
  • Prowadzenie spotkań i konsultacji z klientami,
  • Wdrażanie nowych procesów u klientów i wspieranie klientów na każdym etapie wdrożeń;
  • Rozwój zespołów sprzedażowych klienta oraz jego kompetencji,
  •  Weryfikacja kompetencji handlowych u potencjalnych kandydatów na stanowiska handlowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konsultanta biznesowego, managera/dyrektora zespołu lub trenera w obszarze sprzedaży lub pokrewnym;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Umiejętność słuchania i analizowania potrzeb biznesowych klientów;
  • Znajomość zagadnień związanych z rozwojem biznesu, zarządzaniem procesami oraz strategią przedsiębiorstw;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku;
  • Orientacja na wyniki oraz umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem.

Oferujemy:

  • Praca zdalna,
  • Udział w dynamicznie rozwijającym się projekcie,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, uzależniony od wyników oraz indywidualnego wkładu;
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Elastyczne godziny pracy.

Jeśli chcesz być częścią zespołu, który pomaga firmom w osiąganiu ich pełnego potencjału – wyślij nam swoje CV.

Dołącz do Growton i twórz z nami przyszłość sprzedaży!

  • Praca Kraków
  • Konsultant Kraków
  • Konsultant ślubny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251