Konsultant asysty technicznej (Finance / Service Desk)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
6. 6. 2024

1289

Obowiązki

  • Jira, środowiska Linux oraz dobrych praktyk ITIL
  • SQL i baz danych (np. Oracle, PostgreSQL)
  • oprogramowania Windows, Word, Excel
  • podstaw w zakresie analizy wymagań oraz pojęć związanych z IT
  • Weryfikacja i przekazywanie zgłoszeń incydentów
  • Kontrola czasu obsługi zgłoszeń, eskalacja nieprawidłowości obsługi
  • Kontakt z klientem
  • Raportowanie
  • Przygotowywanie technicznych procedur/instrukcji
  • Testowanie różnych aplikacji i integracji
  • Tworzenie bazy wiedzy oraz procedur postępowania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, ekonomicznym lub matematycznym (mile widziani również studenci ostatnich lat)
  • Dobra znajomość wybranego języka obcego np. angielskiego/ francuskiego/ niemieckiego, w mowie i w piśmie, w stopniu umożliwiającym regularne, codzienne kontakty z osobami obcojęzycznymi
  • Znajomość:
  • Gotowość do pracy według ustalonego grafiku (grafik uwzględnia system pracy klienta zagranicznego)
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym zespole, z największymi klientami z branży bankowej i ubezpieczeniowej
  • Możliwość pracy z najnowszymi i różnorodnymi technologiami
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz możliwość certyfikacji (RH, IBM, Oracle, Google, MS)
  • Wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Długofalowa współpraca i atrakcyjne warunki finansowe, dopasowane do doświadczenia oraz umiejętności
  • Elastyczny czas pracy według ustalonego grafiku
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym, po okresie wdrożenia
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Konsultant Kraków
  • Konsultant ślubny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080