Konstruktor (zbiorniki ciśnieniowe) - Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry, śląskie, Polska
Chemet SA
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  •       projektowanie nowych i modernizacja już istniejących aparatów ciśnieniowych produkowanych w zakładzie,
  •       adaptacja dokumentacji technicznej pod względem konstrukcyjnym, materiałowym oraz prawidłowości zastosowanych materiałów z uwzględnieniem norm i przepisów,
  •       monitorowanie procesu wytwarzania urządzeń na wydziałach produkcyjnych, wprowadzenia zmian na bieżąco mających na celu polepszenie produktu i usprawnienie procesu produkcji

Oferujemy:

  •       umowę o pracę na pełen etat,
  •       elastyczne godziny pracy
  •       bezpłatne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  •       szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych,
  •       realne szanse na rozwój zawodowy,
  •       dobrą atmosferę w firmie z niemal 80-letnim doświadczeniem.
  •       atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  •       prywatną opiekę medyczną,
  •       świadczenia dla dzieci,
  •       comiesięczną premię motywacyjną uzależnioną od wyników Twojej pracy,
  •       premię frekwencyjną,
  •       premię kwartalną,
  •       bonus za polecenie pracownika do pracy,
  •       świadczenia z okazji Świąt Wielkanocnych oraz Bożego Narodzenia,
  •       świadczenia z okazji tzw. „Gruszy”,
  •       dofinansowanie karty Multisport.

Wymagania

  •       wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność: mechanika i budowa maszyn/ inżynieria chemiczna i procesowa),
  •       wiedza z zakresu doboru materiałów konstrukcyjnych, drobnoziarnistych i wysokostopowych
  •       umiejętności z zakresu rysunku technicznego, AutoCad i/lub SolidWorks, Microsoft Office,
  •       umiejętność współpracy w zespole, staranność w działaniu, obowiązkowość, sumienność;
  •       znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, w mowie i piśmie;
  •       prawo jazdy kat. B

  • Praca Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544