Konstruktor w Dziale Inżynierii Produktu i Rozwoju Technologicznego
  • Luboń
Luboń, Luboń, wielkopolskie, Polska
Steelpress Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zaangażowanie i uczestnictwo w projektach rozwoju produktu na wszystkich etapach (projektowanie, testowanie, eksploatacja)
  • odpowiedzialność za projektowanie i wdrażanie narzędzi do produkcji
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej CAD 3D za pomocą oprogramowania Solidworks
  • modyfikacja dokumentacji istniejącej
  • konstruowanie narzędzi do obróbki plastycznej zgodnie z wymaganiami
  • analiza i optymalizacja istniejących produktów
  • współpraca z Działem Jakości i Badań Rozwojowych w celu analizy testów prototypów i wprowadzanie modyfikacji
  • śledzenie trendów rynkowych i wdrażanie innowacji produktowych
  • wsparcie techniczne dla działu sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe (preferowany kierunek: Mechanika i budowa maszyn)
  • doświadczenie w projektowaniu produktów, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie w projektowaniu narzędzi do obróbki plastycznej
  • wiedza z zakresu technologii wytwarzania (obróbka skrawaniem, obróbka cieplna, obróbka powierzchniowa i elektroerozyjna)
  • znajomość środowiska CAD (3D)
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • umiejętność obsługi MS Office (Outlook, Power Point, Excel, Word, Microsoft Project)
  • dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzia Solidworks Simulation do przeprowadzania symulacji wytrzymałościowych tworzonych produktów

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej z automatyzowanej organizacji o silnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy zasadniczej i atrakcyjnego systemu premiowania
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584