Konstruktor w dziale badań i rozwoju
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
APS Energia S.A.
13. 9. 2024

Jeżeli chcesz pracować w międzynarodowej firmie, która stawia na dynamiczny rozwój, innowacyjność i technologię dołącz do Grupy APS Energia. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • tworzenie i weryfikacja elektrycznej dokumentacji technicznej
  • dobór komponentów elektrycznych
  • przygotowanie schematów ideowych
  • nadzór projektowy nad produkowanymi urządzeniami
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • analiza wymagań kontraktowych
  • tworzenie specyfikacji technicznych
  • prowadzenie uzgodnień technicznych z innymi zespołami
  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów serwisowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o preferowanej przez nas specjalizacji: elektrotechnika, elektronika, automatyka, mechatronika lub student ostatniego roku z możliwością pracy w wymiarze 4/5 etatu
  • wiedza merytoryczna z zakresu projektowanych systemów i urządzeń
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność pracy z programami: Eplan Electronic i/lub Orcad i/lub AutoCad i/lub SEE Electrical Expert
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • długofalowe i jasne zasady współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stale rozwijającej się firmie, przy ciekawych i nowatorskich projektach
  • ubezpieczenie grupowe, dostęp do prywatnej opieki medycznej w Enel-Med, dofinansowanie karty Multisport
  • pracę w miejscu, w którym ceni się przyjazną atmosferę i wzajemne relacje

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Konstruktor Bydgoszcz
  • Konstruktor (osoba) Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584