Konstruktor Układów Elektrycznych
  • Świdnik
Świdnik, Świdnik, Województwo lubelskie, Polska
WSK "PZL-Świdnik" S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Terminowe, kosztowe i jakościowe wdrażanie nowych konfiguracji śmigłowca przy pełnym zachowaniu kluczowych wymagań podczas modernizacji, dostosowywania, napraw, inicjatyw udoskonalania produktów,
  • Integracja i nadzór nad treścią oraz rozwiązaniami technicznymi na poziomie systemu śmigłowca (propozycja, ocena, koordynacja rozwiązań technicznych dostarczonych przez obszary techniczne),
  • Wkład w plan certyfikacji oraz jego poprawność i kompletność,
  • Koordynacja przepływu informacji technicznych w obszarach technicznych oraz w ramach zakupów i głównych dostawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z elektryką, elektroniką lub mechaniką),
    -Znajomość oprogramowania CAD,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Kompetencje miękkie: umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, przejmowanie własnej inicjatywy, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Opiekę medyczną i pakiet socjalny.

  • Praca Świdnik
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536