Konstruktor - Technolog Zespołów Napędowych w Biurze Rozwoju i Zarządzania Projektami
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA
14. 9. 2024

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. są przedsiębiorstwem, które istnieje na polskim rynku zbrojeniowym od 1945 roku. Głównym celem działalności Spółki jest zaspakajanie potrzeb bezpieczeństwa i obronności państwa w zakresie produkcji, serwisowania, obsługiwania, modyfikacji modernizacji i remontów oraz napraw wojskowych pojazdów gąsienicowych i kołowych.

Zakres zadań podstawowych:

  • opracowywanie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych w obszarze zespołów napędowych,
  • analiza problemów konstrukcyjnych i wskazywanie rozwiązań,
  • wsparcie techniczne przy wdrażaniu projektu do produkcji oraz projektów prototypowych,
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w systemach projektowania CAD (3D i 2D),
  • tworzenie i aktualizowanie instrukcji pracy oraz dokumentacji stanowiskowej,
  • zarządzanie dokumentacją projektową w ramach systemu PLM.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Mechanika i Budowa Pojazdów),
  • praktyczne kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów z obszaru zespołów napędowych,
  • praktyczna obszerna wiedza z zakresu budowy i działania zespołów napędowych,
  • dobra znajomość pracy w systemach CAD (3D i 2D), mile widziana znajomość programu Siemens NX,
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (międzynarodowe projekty),
  • kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność samodzielnej i terminowej realizacji zadań.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wysokimi standardami jakości,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • pakiet świadczeń socjalnych.

  • Praca Poznań
  • Technolog Poznań
  • Konstruktor Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Technolog żywności Poznań
  • Konstruktor (osoba) Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584