KONSTRUKTOR / TECHNOLOG
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Silesian Voivodeship, Polska
CELMA INDUKTA Spółka Akcyjna
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w procesie projektowania silników elektrycznych (Dział Rozwoju) lub w procesie opracowania technologii produkcji silników elektrycznych (Dział Technicznego Przygotowania Produkcji),
  • optymalizacja konstrukcji (Dział Rozwoju) lub procesów produkcyjnych (Dział Technicznego Przygotowania Produkcji).

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - preferowane o profilu elektrycznym bądź mechanicznym,
  • otwartość na wiedzę, chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności.

OFERUJEMY:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciągle rozwijającej się, zorientowanej na nowe technologie, posiadającej nowoczesny park maszynowy,
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji poprzez system szkoleń oraz udział w seminariach i sympozjach naukowych,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • trwałość zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

  • Praca Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941