Konstruktor-technolog
  • Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
ELKOM TRADE SPÓŁKA AKCYJNA
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

- analiza technicznych możliwości wykonania konstrukcji stalowych

- analiza dokumentacji, wymagań technicznych oraz możliwości wykonania konstrukcji

- sporządzanie kalkulacji kosztów wytworzenia na podstawie dokumentacji technicznej

- nadzór nad realizacją projektów konstrukcyjnych

- kontakt z klientami w zakresie konsultacji technicznych oraz dostawcami i podwykonawcami

- sporządzanie dokumentacji produkcyjnej oraz materiałowej

- wykonywanie dokumentacji warsztatowej

Wymagania stanowiska

- biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną i konstrukcyjną

- wykształcenie wyższe techniczne

- odpowiedzialność za powierzone zadania

- znajomość programów SolidWorks w tym PDM,  Auto CAD, MS Office

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie

- pracę pełną wyzwań, możliwość ciągłego rozwoju

- okres wdrożenia pod okiem doświadczonego menadżera

  • Praca Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ostrowiec Świętokrzyski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551