Konstruktor - Technolog
  • Osowiec, k-Opola
opolskie, Osowiec, k-Opola, opolskie, Polska
MOJ S.A.
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma MOJ S.A. – Oddział Kuźnia „Osowiec” notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • projektowanie procesów obróbki plastycznej – kucie matrycowe,
  • projektowanie narzędzi do obróbki plastycznej (matryce kuziennicze, oprzyrządowanie do okrawania),
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • wdrażanie zaprojektowanych procesów,
  • opracowywanie i wdrażanie zmian w ramach doskonalenia procesów produkcyjnych,
  • przygotowywanie kalkulacji wyrobów.

Wymagania
Zawód / doświadczenie zawodowe:

  • specjalista obróbki plastycznej metali, możliwość przyuczenia do specyfiki pracy,

Wykształcenie:

  • wyższe techniczne – obróbka plastyczna metali, pokrewne,

Inne:

  • doświadczenie w pracy z programami NX CAD/CAM,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z programami symulacyjnymi (SIMUFACT FORMING).
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • możliwość przyuczenia do specyfiki pracy.

Oferujemy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851