Konstruktor / Technolog
  • Łęczyca
Łęczyca, Łęczyca, łódzkie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
4. 9. 2024

KT2024

Obowiązki

  • projektowanie i programowanie w programach typu CAD i CAM,
  • wdrażanie nowych wyrobów do produkcji,
  • bieżąca obsługa od strony technicznej klientów firmy,
  • udział w projektach wdrażania nowych maszyn i urządzeń,
  • weryfikacja otrzymanych zapytań ofertowych,
  • techniczne wsparcie procesu ofertowania,
  • współpraca z podwykonawcami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość obsługi programów typu CAD i CAM (mile widziana znajomość MASTERCAM i SOLIDWORKS),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z obróbką plastyczną,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, bądź angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Łęczyca
  • Łęczyca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584