Konstruktor stoisk targowych
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, wielkopolskie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor stoisk targowych

Obowiązki

  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej/produkcyjnej stoisk targowych i ich komponentów
  • Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Nadzorowanie wykonania elementów zgodnie z dokumentacją, włącznie z nadzorem przy montażach krajowych i zagranicznych
  • Przygotowywanie rysunków produkcyjnych na maszyny CNC
  • Komunikacja i konsultacje koncepcji stoisk z projektantami
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość programu AutoCAD

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w nowoczesnym biurze
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Codzienną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bądź umowę B2B

  • Praca Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584