Konstruktor (SolidWorks)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
KUBO Polska Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Poszukujemy doświadczonych konstruktorów, do projektu u naszego klienta, który jest czołowym producentem zautomatyzowanych systemów logistyki wewnętrznej. Klient jest firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, dysponującą jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie i zatrudniającą inżynierów, techników oraz wysokiej klasy specjalistów.
Stanowisko:
• Konstruktor (SolidWorks)
Branża:
• Intralogistyka
Wymagania:
• Min. 3 lata doświadczenia w pracy konstruktorskiej z przenośnikami, liniami transportowymi
• Wykształcenie wyższe techniczne (np. mechanika, mechatronika, budowa maszyn)
• Bardzo dobra znajomość SolidWorks
• Znajomość technologii i budowy maszyn, rysunku technicznego, przeprowadzania analiz wytrzymałościowych, tworzenia dokumentacji technicznej, PDM system
Obowiązki m.in.:
• Tworzenie nowatorskich projektów produktów i systemów
• Doskonalenie istniejących rozwiązań w celu zwiększenia efektywności
• Pełnienie roli nadzoru autorskiego nad procesem wdrażania nowych produktów i usprawnień
• Aktywny udział w opracowywaniu koncepcji rozwiązań technicznych
• Tworzenie oraz prezentowanie prototypów wyrobów w formie modeli 3D i 2D
• Współtworzenie planów wdrożenia i testów
• Standaryzacja nowych produktów w celu usprawnienia procesów produkcji
Warunki:
• Miejsce pracy: Żabów (Szczecin)
• Tryb pracy: stacjonarny (możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu)
• Forma współpracy: Umowa o Pracę (opcjonalnie B2B)

  • Praca Szczecin
  • Konstruktor Szczecin
  • Konstruktor (osoba) Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584