Konstruktor SolidWorks
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
New Energy Transfer Sp. z o.o.
12. 10. 2024

New Energy Transfer Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem działającym na rynku międzynarodowym w obszarze uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków , w szczególności specjalizującym się we wdrażaniu i komercjalizacji technologii oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych.
Poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor Solid Works
OBOWIĄZKI:
- projektowanie i wdrażanie nowych urządzeń i rozwiązań konstrukcyjnych,
- obliczenia konstrukcji stalowych,
- opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej,
- tworzenie modeli konstrukcyjnych, praca z Solid Works
- nadzór nad wykonawstwem oraz uruchomieniem,
WYMAGANIA:
- znajomość programu SolidWorks (warunek konieczny)
- doświadczenie z produkcją niskoseryjną / jednostkową,
- projektowanie konstrukcji stalowych,
- wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany absolwent kierunku Mechanika i Budowa Maszyn)
- samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań
- umiejętność pracy w zespole,
- dodatkowym atutem będzie znajomość modułów FEM oraz CMF w SolidWorks
- gotowość do wyjazdów służbowych,
Rodzaj pracy: Pełny etat 8-16, umowa o pracę, praca stacjonarna w Sękocinie Nowym k/Janek

  • Praca Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849