Konstruktor - rekrutacja online
  • Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry, śląskie, Polska
HRK S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży maszyn i urządzeń przemysłowych.

KonstruktorMiejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zadania:

  • Konstruowanie nowych elementów, konstrukcji i oprzyrządowania,
  • tworzenie dokumentacji technicznej dla nowych i istniejących elementów, rozwiązań technologicznych oraz oprzyrządowania w oparciu o konstrukcje własne i inżynierię odwrotną,
  • udział w projektach rozwojowych,
  • wprowadzanie technicznych zmian do istniejących projektów,
  • wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych,
  • przygotowanie kalkulacji i wytycznych do ofert handlowych,
  • wsparcie techniczne działu handlowego,
  • dodatkowo, dla osób posiaadających odpowiednie doświadczenie, istnieje możliwość realizacji zadań związaych z zarządzaniem projektami, jak np. planowanie realizacji projektów/zleceń klientów (harmonogramy, podział zadań, przetwarzanie dokumentacji od klientów, kontakt/uzgodnienia z klientami i kooperantami, planowanie zapotrzebowania materiałowego).

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Konstruktora, zwłaszcza w projektowaniu urządzeń i elementów dla przemysłu ciężkiego, budownictwa, górnictwa; szerzej – w pracy blachami grubymi/w branży konstrukcji stalowych.
  • wyższe wykształcenie techniczne, mile widziane Budowa Maszyn lub pokrewne,
  • wiedza z zakresu mechaniki i wytrzymałości materiałów,
  • podstawowa wiedza z zakresu metrologii,
  • znajomość oprogramowania AutoCAD lub Inventor/IronCAD,
  • umiejętności analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów,
  • kreatywność i otwartość na nowe doświadczenia,
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient zapewnia:

  • Umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość nabycia nowych umiejętności i podnoszenia kwalifikacji,
  • stały kontakt z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego,
  • bezpłatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • wysoką kulturę i atmosferę pracy.

  • Praca Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662