Konstruktor - Projektowanie wyrobów szklanych
  • Trąbki
mazowieckie, Trąbki, mazowieckie, Polska
Zignago Vetro Polska S.A.
28. 9. 2024

Zignago Vetro Polska S.A. jest producentem opakowań szklanych na rynek polski i międzynarodowy. Należąca do włoskiego holdingu huta specjalizuje się w produkcji i zdobieniu opakowań szklanych dla klientów z sektora kosmetycznego i spożywczego.Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: KONSTRUKTOR

Obowiązki

  • projektowaniem i wykonywaniem rysunków produkowanych wyrobów szklanych
  • projektowaniem form do produkcji wyrobów szklanych i sporządzanie dokumentacji technicznej
  • projektowaniem oprzyrządowania do zdobienia wyrobów i sporządzaniem dokumentacji technicznej
  • współpracą z pracownikami Działu Handlowego, Produkcji, Zdobienia i Kontroli Jakości przy wdrażaniu nowych wyrobów.

Wymagania

  • wykształcenia inżynierskiego technicznego (lub w trakcie nauki)
  • dobrej znajomości rysunku technicznego
  • znajomości oprogramowania AutoCAD
  • umiejętności modelowania 3D w programie SolidWorks lub w innym
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
  • samodzielności i terminowości w wykonywaniu obowiązków
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wsparte rozbudowanym systemem premiowym (w tym premia kwartalna i premia roczna)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia rozwojowe oraz kursy językowe
  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy w doświadczonym i zgranym zespole
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego m.in. wczasy pod gruszą, talony na święta, karty świąteczne dla dzieci do 18 r.ż., pożyczki mieszkaniowe

  • Informacja o procedurze zgłoszeń wewnętrznych Zignago Vetro Polska (whistleblowing) dostępna jest pod adresem: https://zignagovetro-polska.segnalazioni.net/pl/

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392