Konstruktor / programista embedded C/C++
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Śląskie, Polska
ELEKTROMETAL Spółka Akcyjna
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowania i tworzenie oprogramowania wbudowanego
  • modyfikacja istniejącego oprogramowania
  • opracowanie dokumentacji związanej z oprogramowaniem
  • stały rozwój wdrażanych systemów

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie lub wyższe: informatyk, automatyk, elektronik lub pokrewne
  • doświadczenie w opracowaniu oprogramowania wbudowanego
  • znajomość i umiejętność programowania w języku C/C++
  • znajomość systemu Linux
  • znajomość oprogramowania Windows/MS Office
  • znajomość protokołów komunikacyjnych Ethernet, Modbus, CAN, USB oraz innych protokołów komunikacji szeregowej
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego( szczególnie Zephyr RTOS)
  • umiejętność programowania niskopoziomowego dla systemów Linux
  • znajomość modelu komunikacji publisher-subscriber
  • znajomość platformy STM32
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w grupie

OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, dofinansowanie studiów
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych projektach
  • pracę w zespole zaangażowanych projektantów
  • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów w postaci CV i LM opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914