Konstruktor opakowań (branża poligraficzna)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• opracowanie projektów (konstrukcji, kształtu) opakowań

• obsługa plotera

• projektowanie/wycena narzędzi (wykrojnik, matryce)

• projektowanie i wycinanie na ploterze polimerów do lakierowania

• przygotowywanie rozrysów i paletyzacji

• ustalanie szczegółów technicznych dotyczących projektów (współpraca z klientem)

• nadzór i tworzenie dokumentacji technologicznej

• kontakt z klientami w zakresie wsparcia technologicznego

• nadzór nad procesami produkcyjnymi

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (projektowanie konstrukcji)

• umiejętność widzenia przestrzennego

• kreatywność cechy/umiejętności typowe dla projektanta

• znajomość programu CAD (Artios).

Oferujemy:

• umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

• program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od wyników pracy

• ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach

Benefity:

• dofinansowanie zajęć sportowych

• prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie

• dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Praca Warszawa
  • Konstruktor Warszawa
  • Konstruktor (osoba) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080