Konstruktor odzieży
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Carmen Sp. J.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• Opracowywanie form do digitalizacji, projektowania, stopniowania i modyfikacji szablonów w oparciu o komputerowy system przygotowania produkcji
• Wykonywanie indywidualnych projektów
• Projektowanie kolekcji zgodnych z założeniami i charakterem firmy (branża pogrzebowa)
• Ścisła współpraca z kierownikiem produkcji
Wymagania
• Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe (technologia odzieży, włókiennictwo, krawiectwo)
• Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku
• Obsługa programów graficznych (np. Corel, InvenTex CAD/CAM Cloud)
• Umiejętność doskonałej organizacji pracy
• Praca pod presją czasu
• Kreatywność
• Staranność
• Komunikatywność
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o prace po okresie próbnym,
• pracę w ciągle rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
Prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną.

  • Praca Lublin
  • Konstruktor Lublin
  • Konstruktor (osoba) Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536