KONSTRUKTOR MECHANIK - PROJEKTANT
  • pomorskie
pomorskie, pomorskie, Polska
DUX BUDOWA MASZYN Dorota Denysiuk
9. 8. 2024

DUX Budowa Maszyn jest firmą istniejącą od 1982 roku, zatrudniającą około 25 pracowników.

Naszymi, często wieloletnimi odbiorcami są firmy z Polski jak i z Europy - głównie z Niemiec i Holandii.

Atutem firmy jest bogaty i nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wyspecjalizowani specjaliści -  operatorzy obrabiarek, konstruktorzy i programiści.

Oferujemy usługi w zakresie:

  • Projektowania i budowy maszyn, urządzeń i linii technologicznych
  • Obróbka w technologii CNC
  • Posiadamy obrabiarki sterowane numerycznie jaki i konwencjonalne.
  • Realizujemy dokumentację konstrukcyjno-technologiczną, produkcję, montaż, oprogramowanie i serwis.
  • Długoletnia współpraca z wymagającymi odbiorcami, wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, własne biuro konstrukcyjne oraz stały kontakt z klientami są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.
  • Dogodne położenie firmy bezpośrednio przy Obwodnicy ułatwia współpracę z klientami spoza Trójmiasta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowanie koncepcji mechanicznej maszyny w oparciu o wymagania Klienta
  • wykonywanie modeli 3D oraz dokumentacji wykonawczej
  • prowadzenie uzgodnień z klientem w ramach prowadzonych projektów
  • umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i komponentów
  • tworzenie dokumentacji dla oznaczenia CE
  • prowadzenie uzgodnień w ramach prowadzonych projektów

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie techniczne (mechanika, budowa maszyn bądź pokrewne)
  • umiejętność opracowania dokumentacji technicznej w zakresie projektu
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń lub ich elementów
  • doświadczenie w projektowaniu CAD 3D (np. Pro Engineer, Creo, Solid Edge)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym, j. niemiecki mile widziany.
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • pracę przy ciekawych technicznie projektach wymagających inwencji
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie w okresie wdrożenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca pomorskie
  • Mechanik kujawsko-pomorskie
  • Mechanik pomorskie
  • Mechanik Mikołajki Pomorskie
  • Mechanik Jabłonowo Pomorskie
  • Mechanik Kowalewo Pomorskie
  • Mechanik Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567