Konstruktor-mechanik pojazdów specjalnych
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, Silesian Voivodeship, Polska
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne
6. 6. 2024

Firma Szczęśniak Pojazdy Specjalne to przedsiębiorstwo prywatne założone w 1992 roku. Rocznie produkowane jest ponad 200 pojazdów z czego 80% stanowią pojazdy dla straży pożarnej, a pozostałe 20% stanowią pojazdy wojskowe czy specjalne. Są one użytkowane w 30 krajach.

Największym atutem firmy jest jej prawie 30 letnie doświadczenie, innowacyjne podejście do konstrukcji oraz elastyczność umożliwiającą produkcję zarówno jednego pojazdu jak i całej serii.

Naczelny hasłem firmy jest, że pasja gwarancją najwyższej jakości. Jako firma rodzinna bardzo dużą uwagę przykłada jakości i bezpieczeństwa produkowanych pojazdów. Od 2019 firma znajduje się wykazie przedsiębiorców o szczególnym znaczeniu gospodarczo-obronnym kraju wskazanym rozporządzeniem Rady Ministrów co stanowi wyraz najwyższego zaufania ze strony Państwa.

Twoje obowiązki:

● Analizy wykonalności,

● Projektowanie pojazdów specjalnych i ich podsystemów,

● Tworzenie koncepcji nowych produktów/podsystemów,

● Optymalizacja konstrukcji pod kątem poprawy jakości i obniżenia kosztów,

● Sporządzanie dokumentacji technicznej (2D i 3D),

● Współpraca w zespole projektowy,

● Nadzór konstrukcyjny nad realizacją wykonania oraz uruchomienia prototypów,

● Współpraca z innymi działami, uczestnikami procesów wytwarzania w Firmie.

Nasze wymagania:

Wykształcenie techniczne (mechanika, mechanika wspomagana komputerowo, mechanika i budowa maszyn),

Wiedza z zakresu mechaniki i analiz numerycznych,

● Znajomość programu CAD (preferowane Solid Edge),

Umiejętności analitycznego myślenia,

● Samodzielność i terminowość w realizacji zadań,

● Szukamy osoby z doświadczeniem min. 4 letnim,

⭐To oferujemy:

✅ Ciekawa, niemonotonna praca w rozwijającej się firmie,

✅ Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

✅ Dostęp do innowacyjnych technologii,

✅ Pakiet medyczny,

✅ Ubezpieczenie grupowe,

✅ Wsparcie w rozwoju zawodowym,

✅ Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.

  • Praca Świętochłowice
  • Mechanik Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851