Konstruktor Mechanik
  • Wielkopolskie
wielkopolskie, Wielkopolskie, wielkopolskie, Polska
HAYS
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wielkopolskie
NR REF.: 1187925

Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Sady pod PoznaniemBranża: AutomotiveRodzaj umowy: dowolnaWspółpraca: współpraca długofalowa
Opis stanowiska:▪ kompleksowe rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych wynikłych w procesie produkcyjnym we współpracy z innymi działami, serwisem, dostawcami i klientami
▪ tworzenie analiz konstrukcyjnych
▪ tworzenie i modyfikacja dokumentacji konstrukcyjnej
▪ fachowe wsparcie działów sprzedaży i zakupów w zakresie dokumentacji i rozwiązań konstrukcyjnych

Profil:▪ wykształcenia wyższego technicznego z zakresu mechaniki, budowy maszyn
▪ dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego do wykorzystania w codziennej pracy (min. poziom B2) - warunek konieczny
▪ mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
▪ bardzo dobrej obsługi komputera - znajomość programów CAD 3D, CATIA V5
▪ komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
▪ sumienności i umiejętności analitycznego myślenia
▪ orientacji na klienta

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca wielkopolskie
  • Mechanik wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567