Konstruktor mebli
  • Majdan, ul. Trasa Lubelska 79
mazowieckie, Majdan, ul. Trasa Lubelska 79, mazowieckie, Polska
HEBAN Sp. z o.o.
16. 9. 2024

HEBAN Sp. z o.o. jest firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku sprzedaży akcesoriów, płyt meblowych oraz mebli ekskluzywnych.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokładnych rysunków technicznych oraz wykonawczych mebli na wymiar.
  • Dokonywanie analizy i interpretacji dokumentacji projektowej.
  • Innowacja i implementacja nowych technologii w projektowanych produktach.
  • Prowadzenie nadzoru nad dokumentacją techniczną, w tym rysunki, programowanie maszyn CNC, oraz zarządzanie zmianami projektowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem.
  • Biegła znajomość oprogramowania CORPUS.
  • Praktyczna wiedza dotycząca technologii produkcji mebli na wymiar.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Miłą atmosferę pracy wspierającą rozwój osobisty i zawodowy.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Bezproblemowy dostęp do pracy dzięki bezpłatnemu parkingu.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584