Konstruktor Maszyn i Urządzeń - rekrutacja online
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
HRK S.A.
7. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy z obszaru automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, poszukuje kandydata na stanowisko Konstruktora.

Konstruktor Maszyn i UrządzeńMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Opracowywanie projektów nowych linii, maszyn i urządzeń,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej, wykonawczej i eksploatacyjnej,
  • Sporządzanie symulacji procesu projektowanych maszyn, urządzeń i celi zrobotyzowanych
  • Pełnienie nadzoru konstruktorskiego nad budową prototypów,
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych do istniejących już rozwiązań,
  • Poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na zwiększenie efektywności oraz podwyższenie jakości produktów,
  • Czynny udział w pracach projektowych w środowisku 3d i 2d,
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych opracowań i zadań,
  • Szkolenie użytkowników końcowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne - kierunek mechanika (budowa maszyn lub specjalizacje pokrewne),
  • Umiejętność projektowania w środowisku 3d,
  • Znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn,
  • Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 1 rok),
  • Mile widziana znajomość układów i komponentów pneumatyki przemysłowej,
  • Duża samodzielność i zaangażowanie w realizacji podjętych zadań.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i poznania nowości branżowych, poprzez stosowanie ich w opracowywanych ambitnych aplikacjach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji,
  • Niezbędne narzędzia i materiały do pracy,
  • Współpraca z doświadczonym, ambitnym, młodym zespołem inżynierów,
  • Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów,
  • Możliwość rozwoju oraz kreatywnego myślenia.

  • Praca Olsztyn
  • Konstruktor Olsztyn
  • Konstruktor (osoba) Olsztyn
  • Technik urządzeń sanitarnych Olsztyn
  • Operator maszyn Olsztyn
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Olsztyn
  • Specjalista ds. kadr i płac Olsztyn
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Olsztyn
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Olsztyn
  • Operator maszyn budowlanych Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567