Konstruktor maszyn/form stalowych
  • Chybie
Chybie, Chybie, Silesian Voivodeship, Polska
OREX Rotomoulding machines
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie przestrzenne (3D) w środowisku SolidWorks,
  • dobór elementów handlowych i tworzenie list materiałowych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej (2D),
  • wsparcie techniczne innych konstruktorów z zespołu.

WYMAGANIA:

  • zdolność technicznego i analitycznego myślenia,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie minimum 2 lata,
  • dokładność i terminowość,
  • umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i samodzielnego podejmowania decyzji,
  • znajomość SolidWorks, AutoCAD
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

OFERUJEMY:
  • praca jednozmianowa
  • atrakcyjne wynagrodzenie 6000,00 - 8000,00 brutto
  • premia miesięczna
  • premia roczna
  • wczasy pod gruszą

  • Praca Chybie
  • Operator maszyn Chybie
  • Chybie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584