Konstruktor/ka konstrukcji stalowych
  • Zgierz
Zgierz, Zgierz, łódzkie, Polska
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie kompletnej dokumentacji warsztatowej oraz montażowej dla konstrukcji stalowych hal i innych obiektów przemysłowych,
  • obliczenia połączeń spawanych oraz śrubowych zgodnie z EC 3 na bazie obliczeń statycznych,
  • tworzenie modelu konstrukcji 3D w programie Tekla Structures,
  • wprowadzanie danych do systemu produkcyjnego ERP,
  • optymalizacja konstrukcji pod względem produkcyjnym oraz montażowym,
  • stosowanie rozwiązań systemowych GOLDBECK,
  • współpraca z wydziałami planowania, produkcji oraz montażu w kraju i za granicą.

Nasze wymagania

  • ukończone studia o specjalizacji konstrukcje budowlane,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktor konstrukcji stalowych,
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z programami CAD, idealnie doświadczenie w pracy z Tekla Structures,
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego,
  • zmysł techniczny, wyobraźnia przestrzenna, myślenie praktyczne i orientacja na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność pracy w zespole, bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne.

To oferujemy

  • dodatek pieniężny na dojazdy do pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę MyBenefit,
  • możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków,
  • świetne warunki pracy,
  • dofinansowanie do "wczasów pod gruszą",
  • paczki świąteczne dla Pracowników i ich dzieci,
  • szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • Praca Zgierz
  • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563