Konstruktor
  • Świdnik
Konstruktor
Świdnik, Świdnik, Województwo lubelskie, Polska
WSK "PZL-Świdnik" S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych w zakresie struktur lotniczych, układów sterowania oraz wyposażenia śmigłowców w CATIA V5,
  • Definiowanie wymagań technicznych dla projektowanych układów oraz struktur,
  • Nadzór nad wykonawstwem poszczególnych elementów we współpracy z działem technologicznym i produkcyjnym,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (konstrukcyjnej, opisowo-eksploatacyjnej oraz dowodowej) w procesach certyfikacji na zgodność z przepisami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, lotnictwo),
  • Umiejętności techniczne: znajomość środowiska CAD (preferowane: CATIA V5/NX),
  • MS Office, ogólna wiedza techniczna, myślenie analityczne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Kompetencje miękkie: przejmowanie własnej inicjatywy, umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,

Mile widziane:

  • zainteresowania związane z branżą lotniczą.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Opieka medyczna i pakiet socjalny

  • Praca Świdnik
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584