Konstruktor
  • Olsztyn
Konstruktor
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Corab S.A.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Konstruktor

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie konstrukcji wsporczych pod moduły fotowoltaiczne
  • tworzenie rysunków technicznych
  • opracowywanie i nadzór nad specyfikacją technologiczną
  • wsparcie techniczne klientów i działu obsługi klienta
  • nadzór nad poprawnością i aktualnością dokumentacji technologicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie - kierunek mechanika i budowa maszyn, mechatronika
  • znajomość programów biurowych pakietu Ms Office
  • znajomość programów AutoCAD, Solidworks
  • znajomość angielskiego na poziomie B1
  • doświadczenie w branży PV
  • doświadczenie z zakresu obróbki plastycznej blach
  • znajomość niemieckiego na poziomie B1

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kartę sportową
  • prywatną opiekę medyczną
  • wczasy pod gruszą

  • Praca Olsztyn
  • Konstruktor Olsztyn
  • Konstruktor (osoba) Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567