Konstruktor Elektryk (schematy elektryczne i rozdzielnice)
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
SALES HR
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Naszym klientem jest firma działająca w obszarze usług.

Zakres obowiązków

  • tworzenie schematów elektrycznych oraz rysunków montażowych rozdzielnic
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej w zakresie instalacji elektrycznej i systemów elektronicznych
  • analiza i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej
  • realizacja zadań przy instalacjach i uruchomieniach urządzeń
  • praca na co dzień - w biurze projektowo-konstrukcyjnym

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie wyższe kierunkowe : np elektrotechnika, elektronika, mechatronika, automatyka
  • znajomość języka angielskiego B1/B2
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, proaktywność, umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do okazjonalnych wyjazdów uruchomieniowych

Oferujemy

  • umowa o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, pomiędzy 8 000 a 12 000 PLN brutto
  • dodatkowe premie kwartalne
  • standardowe godziny pracy 7-15 od poniedziałku do piątku
  • dofinansowanie do urlopów
  • możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych
  • dla osób spoza Torunia - pakiet relokacyjny ustalany indywidualnie

  • Praca Toruń
  • Konstruktor Toruń
  • Konstruktor (osoba) Toruń
  • Elektryk Toruń
  • Technik elektryk Toruń
  • Specjalista ds. kadr i płac Toruń
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Toruń
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Toruń
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Toruń
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Toruń
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836