Konstruktor elektryk
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
9. 5. 2024

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. to centrum kompetencji grupy PKP Intercity w zakresie napraw i modernizacji pasażerskiego taboru kolejowego. Działamy w strukturze zakładów Produkcyjnych Zlokalizowanych w Libiszowie k. Opoczna, Warszawie i Opolu.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej 2D/3D.
  • Opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych dla aktualnego projektu.
  • Doradztwo technologiczne i techniczne.
  • Wdrażanie nowych i optymalizacja istniejących procesów technologicznych w celu zwiększenia wydajności i produktywności.
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną.
  • Ścisła współpraca z innymi działami, w szczególności kontroli jakości, produkcji, zakupów.
  • Projektowanie oprzyrządowania produkcyjnego.
  • Wykonanie dokumentacji opisowej.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 3 letnie w tworzeniu instalacji elektrycznych.
  • Wykształcenie wyższe - preferowane elektrotechnika / elektryka / mechatronika.
  • Podstawowa znajomość oprogramowania wspierającego tworzenie obwodów elektrycznych.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych.
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz kreatywność w działaniu.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.
  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe.
  • Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.
  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".
  • Dodatki pieniężne z okazji świąt.
  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.
  • Prywatna opieka medyczna w Tu Zdrowie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

  • Praca Poznań
  • Konstruktor Poznań
  • Konstruktor (osoba) Poznań
  • Elektryk Poznań
  • Technik elektryk Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293