Konstruktor Elektronik
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Transbit Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Jesteśmy firmą z doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, dobrze ocenianym, bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu specjalistycznych urządzeń łączności.

Tworzymy zespół profesjonalistów, najlepszej klasy specjalistów: mechaników, elektroników oraz programistów urządzeń łączności i teleinformatyki. Wszystkie nasze urządzenia, począwszy od koncepcji po ich produkcję, to nasze autorskie opracowania.

Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem naszych ekspertów.

Opis stanowiska:

  • opracowywanie założeń konstrukcyjnych, technicznych i technologicznych projektowanych urządzeń
  • konstruowanie urządzeń oraz wdrażanie ich do produkcji
  • uruchamianie modeli opracowanych urządzeń
  • nadzór nad urządzeniem w jego cyklu życiowym
  • prowadzenie prac badawczych w zakresie konstrukcji i eksploatacji
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej i raportów technicznych
  • zarządzanie i nadzorowanie projektów w zakresie tworzenia harmonogramów wraz z wymaganiami zasobowymi i materiałowymi
  • współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów
  • udział w odbiorach technicznych zaprojektowanych urządzeń

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunkach: elektronika, informatyka, telekomunikacja
  • umiejętność projektowania układów elektronicznych
  • znajomość środowiska Altium Designer lub podobnego
  • zdolność analitycznego myślenia oraz chęć dalszego rozwoju
  • obywatelstwo polskie

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień EMC, SI/PI
  • znajomość środowiska Vivado oraz Xilinx ISE
  • umiejętność programowania struktur FPGA ze szczególnym uwzględnieniem układów firmy Xilinx
  • umiejętność projektowania cyfrowych systemów przetwarzania sygnałów w oparciu o struktury FPGA
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów w języku C/C++
  • znajomość systemu Linux i języków skryptowych (Python)
  • umiejętność wykonywania symulacji SPICE

Oferujemy:

  • bezpieczną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w przyjaznym, zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów
  • wynagrodzenie oparte na doświadczeniu i realizacji założonych celów
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • benefity i świadczenia (szkolenia i kursy, opieka medyczna, polisa na życie, dofinansowanie do urlopu oraz  działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej, karty Multi Sport i nauki języka angielskiego)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez Transbit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.)”.

  • Praca Warszawa
  • Konstruktor Warszawa
  • Elektronik Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Konstruktor (osoba) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584