Konstruktor Elektronik
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Netronix Sp. z o.o.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i uruchamianie układów elektronicznych
  • Projektowanie schematów modułów elektronicznych
  • Projektowanie płytek elektronicznych PCB
  • Montowanie prototypów modułów elektronicznych
  • Pisanie oprogramowania
  • Pisanie dokumentacji
  • Czuwanie nad produkcją

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień dotyczących projektowania układów elektronicznych
  • Znajomość zagadnień programistycznych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność działania
  • Dostęp do najnowszych technologii światowych producentów elektroniki
  • Program socjalny

  • Praca Warszawa
  • Konstruktor Warszawa
  • Elektronik Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Konstruktor (osoba) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567