Konstruktor ds. opakowań z językiem angielskim
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w branży spożywczej, poszukujemy pracownika do Działu Badań i Rozwoju oraz Jakości na stanowisko Technika ds. opakowań.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie procesu opakowywania surowców i wyrobów gotowych.
  • Testowanie, weryfikacja i optymalizacja opakowań na maszynach pakujących.
  • Współpraca z działem technicznym, zakupów oraz dostawcami opakowań.
  • Organizowanie i nadzorowanie testów u dostawców, również zagranicznych.
  • Wdrażanie nowych opakowań i kontrola ich zgodności z maszynami produkcyjnymi.
  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań minimalizujących wpływ opakowań na środowisko.
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej i specyfikacji materiałów opakowaniowych.
  • Analiza problemów technicznych oraz proponowanie rozwiązań dostosowanych do parku maszynowego.
  • Uczestnictwo w projektach optymalizacyjnych na poziomie firmy i grupy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: inżynieria opakowaniowa, inżynieria produkcji, materiałoznawstwo).
  • Znajomość rysunków technicznych oraz aplikacji typu CAD.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (kontakt z zagranicznymi dostawcami).
  • Umiejętność analizy problemów technicznych i rozwiązywania problemów z kompatybilnością opakowań.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z opakowaniami i materiałami opakowaniowymi.

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę, 3-miesięczny okres próbny, kolejna umowa 12 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony.
  • Praca od poniedziałku do piątku, na 1 zmianę, elastyczny czas rozpoczęcia pracy, w piątki praca do godz. 13:00.
  • Możliwość rozwoju zawodowego: szkolenia, podnoszenie kwalifikacji oraz udział w projektach optymalizacyjnych na poziomie firmy i grupy.
  • Pakiet socjalny: świadczenia na Dzień Dziecka, paczki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Pracowniczy program emerytalny.
  • Praca w międzynarodowym środowisku z możliwością nawiązywania kontaktów z zagranicznymi dostawcami.
  • Przyjazna atmosfera pracy, wsparcie zespołu oraz przełożonych.

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Włocławek
  • Konstruktor Włocławek
  • Konstruktor (osoba) Włocławek
  • Specjalista ds. telekomunikacji Włocławek
  • Specjalista ds. PR Włocławek
  • Specjalista ds. ofertowania Włocławek
  • Specjalista ds. Zarządzania Włocławek
  • Specjalista ds. Eksportu Włocławek
  • Specjalista ds. transportu Włocławek
  • Specjalista ds. HR Włocławek
  • Specjalista ds. turystyki Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377