Konstruktor
  • Rybnik
Konstruktor
Rybnik, Rybnik, Województwo śląskie, Polska
Soning
16. 9. 2024

Świadczymy usługi inżynierskie z zakresu projektowania maszyn dla przemysłu. Głównymi klientami biur konstrukcyjnych SONING są klienci z branży Automotive, zarówno krajowi jak i zagraniczni. Projektami zajmujemy się kompleksowo od projektowania do uruchomienia maszyn w klienta.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko

Konstruktor

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie koncepcji nowych projektów,
  • Udział w projektach dla światowych liderów branży automotive,
  • Tworzenie dokumentacji 3D oraz 2D,
  • Konstruowanie maszyn montażowych, produkcyjnych wg. wytycznych klienta.
  • Nadzór nad wykonywanymi projektami w zakresie: zgodności wykonanych projektów z normami, specyfikacjami i wymogami Zamawiającego.
  • Współpraca z projektantami innych branż.
  • Udział w uruchamianiu maszyn na hali testowej jak i u klienta na zakładzie.

Nasze wymagania:

  • Ukończone studia na kierunku budowa maszyn lub pokrewne,
  • 1 rok doświadczenia na stanowisku konstruktora (dodatkowy atut),
  • Dobra, praktyczna znajomość oprogramowania CAD,
  • Znajomość programu Catia V5 będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w projektowaniu linii produkcyjnych i opracowywaniu dokumentacji dla branży motoryzacyjnej będzie mile widziane,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Czynne prawo jazdy kat. „B”.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, samodzielność w wykonywaniu zadań służbowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania (premia końcoworoczna, obligatoryjnie dofinansowanie do wypoczynku, upominki okolicznościowe),
  • Pakiet ubezpieczeń,
  • Umowę o pracę lub B2B (zależnie od preferencji), stabilne zatrudnienie na lata,
  • Możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji oraz budowania kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, dostęp do samochodu służbowego itp.),
  • Miejsce pracy: Podmiejska 95, Rybnik (15 minut od węzła A1/A4 w Gliwicach).

  • Praca Rybnik
  • Konstruktor Rybnik
  • Konstruktor (osoba) Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584