Konstruktor
  • Choszczno
Konstruktor
Choszczno, Choszczno, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Europa Systems Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

Dołącz do naszego zespołu jako: Konstruktor

Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc/Szczecin/hybrydowo

Twoje zadania:

  • Projektowanie koncepcji rozwiązań intralogistycznych (tworzenie layoutów systemów, dobór rozwiązań, obliczanie wydajności systemu),
  • Prowadzenie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów zgodnie z przyjętym planem testów,
  • Współpraca z kooperantami poprzez akceptację i nadzór nad przyjętymi rozwiązaniami,
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych,
  • Projektowanie układów mechanicznych, pneumatycznych oraz hydraulicznych,
  • Nadzór autorski nad realizacjami w obszarach: pomiary u klienta, produkcja, instalacja u klienta, odbiory.

Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru: Automatyki, Robotyki, Mechatroniki, Mechaniki i Budowy Maszyn lub Logistyki,
  • Bardzo dobra znajomość programów Solid Works oraz systemu PDM,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata,
  • Znajomość rozwiązań w systemach intralogistycznych,
  • Wiedza z zakresu technologii i budowy maszyn, a także wytrzymałości materiałów,
  • Znajomość języka angielskiego - min. B2,
  • Znajomość norm i przepisów związanych z bezpieczeństwem maszyn.

Mile widziane:

  • Znajomość Plant Simulation,
  • Znajomość języka niemieckiego

Twoje korzyści:

  • Benefity odpowiadające różnorodnym potrzebom: dbania o zdrowie (prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpiecznie grupowe UNIQUA), rozwoju (indywidualna ścieżka szkoleniowa, szkolenia wewnętrzne, platforma eLearningowa do nauki języków obcych, zniżki na studia), lifestyle (system kafeteryjny MyBenfeit), socjalne (ZFŚS),
  • Car Sharing: nasi pracownicy, dojeżdżający do pracy ze Szczecina lub Stargardu mają możliwość korzystania z firmowych samochodów poolowych w celu dojazdu do i z pracy,
  • System premiowy,
  • Współpracę w oparciu o szacunek i wiedzę,
  • Możliwość nabywania doświadczenia w międzynarodowej współpracy.

  • Praca Choszczno
  • Choszczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914