Konstruktor / Bezpośrednie zatrudnienie
  • Świdnica, świdnicki, dolnośląskie
Świdnica
Service Technical
26. 3. 2024
9000 - 11000 brutto + do 7% premii

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, poszukujemy Konstruktora.

Lokalizacja: Świebodzice.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające do kwalifikacji i doświadczenia;
  • Premie do 7% od wynagrodzenia miesięcznego;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00;
  • Bogaty pakiet benefitów;
  • Uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych;
  • Pracę u stabilnego i znanego pracodawcy.

Obowiązki

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej zgodnie z odpowiednimi przepisami i normami;
  • Przygotowywanie specyfikacji materiałowej, dobieranie elementów montażowych;
  • Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej zgodnie ze specyfikacją techniczną i określonymi standardami zakładu;
  • Przygotowywanie instrukcji i procedur technologicznych;
  • Przygotowywanie prezentacji technicznych dla konstruowanych i wdrażanych do produkcji wyrobów;
  • Wsparcie techniczne dla działów produkcji w procesie wytwarzania wyrobów;
  • Współpraca z klientami w zakresie wdrażania wyrobów oraz usuwania niezgodności.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi programów CAD (AutoCad, Inventor, Solidworks);
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i obsługi programów MS Office;
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki: energetyczny, mechaniczny (Budowa Maszyn);
  • Samodzielny, komunikatywny styl pracy.

Zainteresowany/-a? Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez formularz rekrutacyjny.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551