KONSTRUKTOR AUTOMATYK - PROGRAMISTA
  • Kielce
Kielce, MIELCZARSKIEGO 43, 25-709 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
ISKRA - ZAKŁAD MASZYN I ŁOŻYSK SPECJALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 9. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej dla budowanych maszyn
- przygotowanie oprogramowania dla sterowników PLC
- tworzenie wizualizacji procesu na panelach HMI i komputerach przemysłowych
- ustalenia z klientem dotyczące zagadnień sterowania i sposobu działania budowanej maszyny
- udział w uruchomieniu i rozruchu maszyny u klienta

Inne wymagania
Opis stanowiska pracy:
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość robotów (Kuku, ABB, Yaskawa)
- umiejętność tworzenia baz danych SQL
- znajomość sieci przemysłowych
- programowanie w JavaScipc, Python
- znajomość oprogramowania National Instruments
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy: umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia , możliwość rozwoju, pracę w młodym ambitnym zespole, pełen pakiet ZFŚS, imprezy integracyjne, program MultiSport, ubezpieczenia na prewencyjnych warunkach.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Kielce
  • Programista Kielce
  • Konstruktor Kielce
  • Automatyk Kielce
  • Konstruktor (osoba) Kielce
  • Integrator automatyki Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584