Konstruktor Automatyk
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
KM-SYSTEM Mariusz Chmielewski Krzysztof Słowik S.C.
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie maszyn, urządzeń i elementów mechaniki (automatyka przemysłowa)
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w istniejących i nowych konstrukcjach
  • Kontrola powykonawcza nowych maszyn (testy)
  • Samodzielne prowadzenie projktów z zakresu automatyzacji produkcji

WYMAGANIA:
  • Wyższe wykształcenie techniczne, kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn i Urządzeń / pokrewne - warunek konieczny
  • Znajomosć oprogramowania CAD 3D (preferowany Solid Works) - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn przemysłowych oraz technologii wytwarzania części maszyn w produkcji jednostkowej - warunek konieczny
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Kreatywność, dokładność, komunikatywność, zdolność planowania własnego czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie.
  • Udział przy wdrażaniu nowych, innowacyjnych technologii
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Jelenia Góra
  • Automatyk Jelenia Góra
  • Konstruktor Jelenia Góra
  • Integrator automatyki Jelenia Góra
  • Konstruktor (osoba) Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838