Konstruktor AutoCad, Bytom
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
Lepsza Praca
24. 10. 2024

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta, producenta maszyn, urządzeń i konstrukcji przemysłowych, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:
Konstruktor AutoCad /Specjalista ds Projektowych
Miejsce pracy: Bytom i okolice
Zakres obowiązków:
• Projektowanie maszyn, urządzeń, automatyki, elektryki dla przemysłu
• Kontakt z dostawcami, dobór komponentów
• Wykonywanie dokumentacji warsztatowej
• Wykonywanie schematów technologicznych
• Współpraca z działem ofertowania/działem handlowym
• Dobór parametrów maszyn i urządzeń
• Kontakt z odbiorcami, prowadzenie uzgodnień do projektów, inwentaryzacja na miejscu zabudowy
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne)
• Umiejętność obsługi programów: AutoCAD, Solid Works, Inventor, pakiet MS Office
• Znajomość dyrektywy maszynowej
• Doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego konstruktora
• Mile widziana znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki)
• Prawo jazdy kat. B
Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Praca Bytom
  • Konstruktor Bytom
  • Konstruktor (osoba) Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 738
    16 430