Konstruktor -Asystent Projektanta -Niemcy
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
Strokol DPPersonalberatung
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Aktuelne poszukujemy Kandydatow na stanowisko:
Konstruktor CAD/Asystent/Projektant
Opis stanowiska:
1.Samodzielne tworzenie planów szalunkowych i planów zbrojeniowych na podstawie obliczeń statycznych
Wymagania:
1.Wykształcenie techniczne albo wyższe: kierunek budownictwo, specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie/ budowa mostów albo podobne
2.Minimum 2 lata doświadczenia przy planowaniu konstrukcji budowlanych/konstrukcji stalowych/konstrukcji drewnianych
3.Doświadczenie w wykonywanie planów szalunkowych i zbrojeniowych
4.Biegła znajomość programu CAD: AutoCad Revit Soficad Nemetschek Allplan Dicad Tekla Glaser Bocad itp
5.Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym B1/B2
Deutsch-Polnische Personalberatung
Osoba kontaktowa: Monika Strokol
Rheinwerkallee 2
53227 Bonn
Tel:00049-228 299745-95
www.strokol.de
Dokumenty aplikacyjne Cv rozszerzone w j. niemieckim prosimy o przesyłanie na nasz adres E-Mail: @
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Monika Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung z siedzibą w Bad Honnef / Deutschland."

  • Praca Toruń
  • Konstruktor Toruń
  • Projektant Toruń
  • Konstruktor (osoba) Toruń
  • Asystent Toruń
  • Projektant gier komputerowych Toruń
  • Asystent stomatologiczny Toruń
  • Asystent zarządu Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570