Konstruktor - Analityk MES / Konstruktorka - Analityczka MES
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Solaris Bus & Coach sp. z o.o.
27. 9. 2024

Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 27-letnim doświadczeniu i ponad 23 000 wyprodukowanych pojazdach, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Codzienny wysiłek ponad 2700 pracowników firmy napędzany jest nieustanną potrzebą odkrywania i zmiany otoczenia na lepsze.

 Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego działu R&D na stanowisko:

Twoje zadania:

  • projektowanie oraz przygotowanie dokumentacji technicznej w obszarze konstrukcji spawanej pojazdu,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej zespołów autobusowych (głównie konstrukcji spawanych z zachowaniem standardów inżynierskich),
  • wsparcie zespołów w zakresie obliczeń wytrzymałościowych oraz optymalizacji rozwiązań technicznych,
  • przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych w tym m.in. przygotowanie modeli MES, arkuszy kalkulacyjnych oraz raportów,
  • planowanie testów walidacyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym technicznego) – warunek konieczny,
  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy w działach konstrukcyjnych (branża mechaniczna, konstruowanie oraz obliczenia wytrzymałościowe konstrukcji stalowych),
  • wiedza z zakresu projektowania i obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji spawanych w tym obliczeń dynamicznych i zmęczeniowych,
  • mile widziana znajomości oprogramowania Teamcenter 3D,
  • zainteresowanie nowymi technologiami, elektormobilnością,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, dobra organizacja pracy, komunikatywność,
  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Co oferujemy:

  • premię roczną,
  • dofinansowanie wakacji,
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,
  • ruchome godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9,
  • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie
  • platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)
  • ubezpieczenie grupowe,
  • naukę języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę,
  • szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych,
  • przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy,
  • parking dla pracowników,
  • program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)
  • pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,
  • program „Mam Pomysł”.

  • Praca Poznań
  • Konstruktor Poznań
  • Konstruktor (osoba) Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210