Konstruktor
  • Rusocin (pow. gdański, gm. Pruszcz Gdański)
Konstruktor
pomorskie, Rusocin (pow. gdański, gm. Pruszcz Gdański), pomorskie, Polska
BANCO Sp. z o.o.
13. 9. 2024

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej ofertowej i wykonawczej
  • Współpraca z działem produkcji / nadzór nad realizowanymi projektami

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania typu CAD (środowisko 2D)
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej światowej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do MultiSport, pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę przy interesujących projektach
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567