Konstruktor
  • Niepruszewo
Konstruktor
wielkopolskie, Niepruszewo, wielkopolskie, Polska
KGL S.A.
2. 10. 2024

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

Twój zakres obowiązków:

  • opracowywanie konstrukcji form, podzespołów i części maszyn
  • projektowanie i wizualizacja prototypów i wyrobów
  • przygotowywanie rysunków ofertowych
  • nadzór nad realizacją projektu i współpraca z działem produkcji
  • nadzór nad dokumentacją wykonawczą i powykonawczą
  • udział w badaniach i produkcji prototypów oraz próbach form
  • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych
  • prezentowanie wyrobów w modelach 2D oraz 3D
  • projektowanie oprzyrządowania technologicznego

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale konstrukcyjnym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w termoformingu
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • biegła obsługa oprogramowania CAD
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • samodzielność i kreatywność
  • dokładność i sumienność

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116