Konstruktor
  • Bielsko-Biala
Konstruktor
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Endox Polska Sp. z o. o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie maszyn i urzadzeń
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej 2D i 3D
  • Zamawianie elementów według przygotowanej dokumentacji technicznej
  • Montaż i uruchamienie
  • Tworzenie instrukcji obsługi
  • Szkolenie pracowników
  • Kontrola i nadzór nad maszynami i oprzyrządowaniem
  • Udoskonalanie maszyn, urządzeń i porcesów produkcyjnych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku mechanicznym lub pokrewnym
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość programu SolidWorks
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Zmysł techniczny
  • Duża dokładność podczas pracy - szukamy osoby dbającej o szczegóły!!!
  • Dobra znajomośc języka obcego: angielski lub niemiecki

  • (nie jest wymagane) Dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania sterowników PLC / C++ / Arduino

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnie działającej firmie
  • Możliwość kompleksowego tworzenia i realizacji autorskich projektów
  • Możliwość wyjazdu na szkolenia
  • Praca w kilamtyzowanych pomieszczeniach o wysokim standardzie higienicznym

  • Praca Bielsko-Biała
  • Konstruktor Bielsko-Biała
  • Konstruktor (osoba) Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045