Konstruktor
  • Gdynia
Konstruktor
Gdynia, Gdynia, Województwo pomorskie, Polska
FREI Tomasz Frej
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy doświadczonego Konstruktora, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, modelowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych, a także za optymalizację istniejących produktów.

Główne obowiązki:

  • Tworzenie koncepcji, projektów i rysunków technicznych.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z normami.
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym oraz innymi działami firmy.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i projektowych.
  • Uczestnictwo w testach i próbach nowych rozwiązań.
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, mechatronika).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata).
  • wiedza z zakresu obróbki metali
  • Znajomość programów CAD (AutoCAD, SolidWorks, lub inne).
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów i myślenie analityczne.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • zamiłowanie do wzornictwa przemysłowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

  • Praca Gdynia
  • Konstruktor Gdynia
  • Konstruktor (osoba) Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567