Konstruktor
  • Poznań
Konstruktor
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Harx Tooling Spółka z o.o.
31. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Konstruktor

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie prototypów (między innymi cel zrobotyzowanych i maszyn specjalnych dla branży automotive) z zastosowaniem najnowszych technologii
  • odpowiedzialność za założenia konstrukcyjne, tworzenie dokumentacji 3D/2D/DTR
  • tworzenie i ciągła weryfikacja list części poszczególnych zleceń z uwzględnieniem terminu realizacji
  • współpraca z działem zakupów w zakresie terminowej realizacji zamówień
  • nadzór nad zgodnością produkcji z dokumentacją techniczną
  • dokumentowanie rozwiązań zastosowanych w przypadku rozbieżności z dokumentacją istniejącą
  • dbałość o wysoki poziom jakości i nowoczesności stosowanych rozwiązań
  • współpraca z klientem w zakresie realizowanego zlecenia
  • współpraca z innymi działami w zakresie terminowości i jakości produkcji
  • techniczne wspomaganie działów produkcyjnych w zakresie dokumentacji zmian konstrukcyjnych i zestawień części
  • uczestnictwo w odbiorach maszyn w obrębie firmy oraz u klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Konstruktora – co najmniej 1 rok
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość podstaw budowy maszyn i nowoczesnych technologii wykonania części
  • samodzielność, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, własna inicjatywa
  • umiejętność analitycznego myślenia – samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość programów MS Office oraz CAD w zakresie modelowania 3D (mile widziany SolidWorks)
  • mile widziana znajomość zagadnień podstaw automatyki w zakresie sterowania pneumatycznego i hydraulicznego (umiejętność tworzenia schematów pneumatycznych)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność efektywnej współpracy z zespołem
  • konsekwencja w realizacji zakładanych celów

To oferujemy

  • umowę o pracę lub możliwość współpracy w formie B2B
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • ruchomy czas pracy
  • możliwość wykonywania pracy częściowo w formie zdalnej
  • samodzielne stanowisko, dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dynamicznie, rozwijającej się firmie
  • kontakt z nowoczesną techniką (automatyzacja, robotyka, drukowanie 3D)
  • praca przy projektach dla koncernów, zajmujących się produkcją samochodów na całym świecie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • benefity pozapłacowe – karta Multisport oraz opieka medyczna
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach

  • Praca Poznań
  • Konstruktor Poznań
  • Konstruktor (osoba) Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567