Konstruktor
  • Zielona Góra
Konstruktor
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Ensore Sp. z o.o. S.K.A.
22. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Konstruktor

Obowiązki

  • Tworzenie projektów kompletnych urządzeń jako główny konstruktor (koordynowanie prac projektowych).
  • Odpowiedzialność za – prace projektowe oraz dokumentację konstrukcyjną urządzeń.
  • Projektowanie w Solidworks, w tym 3D oraz tworzenie specyfikacji materiałowych (w obszarze technologii kogeneracyjnej termicznej)
  • Prowadzenie nadzoru konstruktorskiego. Dbanie od strony konstrukcyjnej o odpowiedni stan tworzonych urządzeń.
  • Opracowywanie założeń projektu -– w tym procesowych i technologicznych (zawierających schematy technologiczne).
  • Prowadzenie współpracy z dostawcami, podwykonawcami i podmiotami zewnętrznymi.
  • Optymalizowanie urządzeń i rozwiązań pod kątem: realizacji założonych celów, produktywności i efektywności, żywotności, cech użytkowych, prowadzenia procesu produkcyjnego.
  • Dbanie o spełnianie wymogów prawnych, certyfikatów i norm, oraz czystość patentową proponowanych rozwiązań.
  • Trzymanie się założonego kosztorysu w ramach prowadzonych prac.

Wymagania

  • Doświadczenie w konstruowaniu urządzeń termicznych (wysokie temperatury), zawierających m.in. instalacje pneumatyczne, gazowe, oraz cieczowe
  • Minimum 7 -10 lat doświadczenia w pracach badawczo - rozwojowych
  • Umiejętne wyszukiwanie i analiza dostępnych rozwiązań technicznych
  • Świetna znajomość oprogramowania 3D CAD, w szczególności SolidWorks.
  • Umiejętność wykonywania obliczeń cieplnych oraz przepływowych, tworzenia założeń i specyfikacji oraz kompletnej dokumentacji
  • Doświadczenie i umiejętność współpracy z automatykiem w zakresie AKPiA
  • Chęć do pracy zespołowej, skoncentrowanie na wspólnym celu firmy
  • Zainteresowanie tematami odnawialnej energii i efektywności energetycznej /innowacjami.

Oferujemy

  • Swobodę działania i wdrażania własnych pomysłów
  • Bardzo dobrze wyposażoną hala warsztatowo-produkcyjna i laboratorium badawcze
  • Pracę zarządzaną zgodnie z nowoczesnymi metodami projektowymi
  • Pracę w fajnym zespole, który na co dzień wspiera i chętnie dzieli się wiedzą
  • Rozwój osobisty przy projekcie technologicznym dwukrotnie nagrodzonym w kategorii innowacyjności
  • Warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie, praca stacjonarna, Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • Praca Zielona Góra
  • Konstruktor Zielona Góra
  • Konstruktor (osoba) Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748