Konstruktor
  • Krosno
Konstruktor
Krosno, Krosno, podkarpackie, Polska
PGNiG Technologie S.A.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

PGNIG Technologie S.A. w Krośnie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy – Krosno

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem urządzeń dla górnictwa nafty i gazu lub urządzeń ciśnieniowych
  • Opiniowanie dokumentacji konstrukcyjnej dostarczonej przez klienta
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi m.in. jednostkami notyfikującymi
  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji i instrukcji związanych z zakresem przydzielonej odpowiedzialności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( mgr inż.) z dziedziny mechaniki i budowy maszyn
  • Znajomość oprogramowania CAD (AutoCad, Inventor)
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność wykonywania obliczeń z zakresu mechaniki i wytrzymałości
  • Odpowiedzialność, innowacyjność, asertywność, zaangażowanie
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Co najmniej 2 letnia udokumentowana praca na stanowisku konstruktora/projektanta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się normami w języku angielskim

Mile widziane:

  • Umiejętność samodzielnego projektowania
  • Znajomość obowiązujących norm, przepisów i dyrektyw
  • Umiejętność samokształcenia
  • Umiejętność posługiwania się programami wspomagającymi obliczenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Ambicja, pracowitość, otwartość, umiejętność nawiązywania kontaktów

Kandydat powinien być:

  • Bezkonfliktowy, komunikatywny, koleżeński, dobrze integrujący się ze środowiskiem
  • Dyspozycyjny

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych

  • Praca Krosno
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190