Konstruktor
  • Cieszyn
Konstruktor
Cieszyn, Cieszyn, Silesian Voivodeship, Polska
ELEKTROMETAL Spółka Akcyjna
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi, opisów technicznych urządzeń elektrycznych

  • dobór aparatury elektrycznej dla danego projektu

  • realizacja zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem

  • współpraca i nadzór nad firmami podwykonawczymi

  • montaż, uruchamianie oraz testowanie prototypów

  • wsparcie działu serwisu w przeglądach i obsłudze bieżącej eksploatacji

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie lub wyższe: elektryk lub pokrewne

  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych

  • znajomość programu EPLAN lub SEE Electrical ,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • rzetelność oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • sumienne wykonywanie obowiązków

  • obsługa podstawowych urządzeń biurowych,

  • znajomość oprogramowania Windows/MS Office

  • czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

  • znajomość problematyki kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • znajomość programu SOLID WORKS

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w grupie

OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • kontakt z najnowszymi technologiami

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, dofinansowania studiów

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • udział w ciekawych projektach

  • pracę w zespole zaangażowanych projektantów

  • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów w postaci CV i LM opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851