KONSTRUKTOR
  • Mysłowice
KONSTRUKTOR
Mysłowice, Mysłowice, śląskie, Polska
Konko S.A.
22. 3. 2024

Firma KONKO S.A. z wieloletnim doświadczeniem w zakresie spawania konstrukcji stalowych poszukuje pracowników na stanowisko

KONSTRUKTOR

Obowiązki

Wdrażanie nowych projektów i nadzór nad procesem ich realizacji (głównie konstrukcje spawane na rynek górniczy).
-   Praca na wszystkich etapach realizacji projektu – koncepcja, przygotowanie dokumentacji, dobór odpowiednich materiałów i technologii.
-  Modyfikacja istniejących konstrukcji pod wymagania klienta.
-  Wykonywanie niezbędnych obliczeń.
-  Projektowanie w środowiskach: Inventor lub SolidWorks.
-  Współpraca z pozostałymi działami.
-  Tworzenie dokumentacji techniczno-ruchowej maszyn - DTR.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne
-   Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
-   Znajomość programów CAD.
-  Samodzielność i dobra organizacja pracy.
-  Znajomość reguł projektowania.
-  Znajomość branży górniczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami, w zgranym zespole.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie stałe (do negocjacji)
  • Dofinansowanie: opieki medycznej, kart System OK.

  • Praca Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714